narzędzia diamentowe, osełki ceramiczne, elektronarzędzia, narzędzia tnące, regeneracja narzędzi diamentowych, szkolenia


Zadzwoń

+48 32 614 11 69

Wyślij e-mail

diamservice@diamservice.pl


O firmie

Diam Service Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą powstałą w 1996 r.  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy profesjonalny serwis narzędzi diamentowych oferujący usługi w niespotykanej w naszym kraju jakości. Jesteśmy wieloletnimi praktykami, którzy od początku swej działalności z powodzeniem łączą doświadczenie z nieustannym rozwojem oraz doskonaleniem procesów produkcji. Diam Service jako jeden z pierwszych zakładów w Polsce zastosował metodę elektroerozji do obróbki narzędzi diamentowych. 
Sieć Naukowa MSN i Instytut Nauk Ekonomicznych PAN wyróżniła nas Certyfikatem Innowacyjności, jako jedną z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce. Od początku swojej działalności współpracujemy tylko z najlepszymi  producentami narzędzi diamentowych.

W celu uzupełnienia naszej oferty, w 1989 roku, rozpoczęliśmy produkcję osełek ceramicznych do ostrzenia wszystkich typów narzędzi diamentowych. Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy komponenty wyłącznie europejskich dostawców, aby móc zagwarantować wysoką jakość i powtarzalność produktu.

Dzięki doskonale wykwalifikowanym pracownikom, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania naszych klientów i zapewnić im pełną satysfakcję. Potwierdzeniem dobrze obranej polityki dotyczącej jakości naszych wyrobów oraz usług jest otrzymanie certyfikatu ISO 9001:2015.

Krótkie terminy realizacji oraz najwyższa jakość wyrobów i usług pozwoliła nam na podjęcie współpracy z największymi firmami z branży szklarskiej w kraju i zagranicą. Ciągle pracujemy nad rozwojem naszej firmy tak, by móc zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Profesjonalizm, jakość i terminowość to atuty firmy, które zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Park maszynowy:


Do pobrania:


wróć

Zapewniamy naszym Klientom rzetelność i profesjonalizm w zakresie świadczonych usług poprzez ciągły proces doskonalenia wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością


Diam Service Sp. z o. o.

ul. Darwina 3b, 43-603 Jaworzno

+48 32 614 11 69 diamservice@diamservice.pl Zapytaj online

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.